INTRO - daj nurkowaniu szansę!
są to zajęcia wprowadzające dla osób które:

  • jeszcze nie miały styczności z nurkowaniem a chciałyby sprawdzić czy jest to sport dla nich,
  • chciałyby zobaczyć jak to jest oddychać pod woda z automatu,
  • nie wiedzą jeszcze jakie to wspaniałe uczucie bycia nieważkim pod wodą, podziwiania piękna podwodnego świata.

Przygoda „Intro nurkowe” polega na zanurzeniu się z instruktorem w pełnym aqualungu , czyli ze sprzętem ABC ( maska, fajka, płetwy ), skafanderem , jacketem, butlą oraz odpowiednim obciążeniem. Intro rozpoczyna się omówieniem tego co będzie się działo pod wodą, co należy robić aby odbyło się to w sposób bezstresowy i co najważniejsze bezpieczny. Osoba prowadząca ma cały czas fizyczny kontakt z kursantem i baczną uwagę na jego podwodne poczynania. Po takim szkoleniu, możesz już bez obaw zadecydować o tym, czy warto kontynuować podwodną przygodę.

Koszt zajęć intro 180 zł, cena dla klubowicza 100 zł


Kurs Open Water Diver PADI (OWD) jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. To początek drogi w edukacji nurkowej. W trakcie tego szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę na temat nurkowania i nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci, po otrzymaniu certyfikatu, na samodzielne planowanie i wykonywanie nurkowań z partnerem. Zgodnie z filozofia PADI Dive today! nieomal od razu po zapisaniu się na kurs będziesz mógł odbyć swoje pierwsze nurkowanie. Całe szkolenie składa się z 5 wykładów, 5 zajęć basenowych i 4 nurkowań w wodach otwartych. System edukacji oparty na samokształceniu i dążeniu do doskonałego wykonywania ćwiczeń przez ich powtarzanie zapewni Ci zdobycie dobrze ugruntowanej wiedzy i umiejętności przed otrzymaniem certyfikatu. Po ukończeniu OWD z pewnością będziesz chciał kontynuować przygodę z nurkowaniem, uczestnicząc w wybranych zgodnie z zainteresowaniami kursach specjalizacyjnych i w programie Advanced Open Water Diver. Pamiętaj, że aby przystąpić do OWD musisz mieć skończone co najmniej 10 lat.

Koszt kursu OWD 1360 zł, cena dla klubowicza 1110 zł.
Opłata certyfikacyjna 140 zł (po ukończeniu kursu).

Wyjazdy nurkowe
: jesteś zainteresowany wspólnym wyjazdem, nie zwlekaj i zapisz się do newslettera (nurkowanie) a otrzymasz zaproszenie na wszystkie wydarzenia nurkowe!

Chcesz dać nura - zapisz się!

Za pomocą tego formularza możesz zamówić Intro nurkowe lub kurs OWD. Zajęcia na basenie odbywają się we Wrocławiu.

Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności.